kayip esya burosu / lost and found

hediye kukla #2: dogumgunu cini / gift puppet #2: birthday elf / dárkové loutkové #2: narozeniny skřítka

bu da asil adi "peri taklidi yapan yasli dogumgunu cini" olan ve fakat basliktaki karakter sinirlamasina kurban giden (evet, meger varmis boyle bir sey..) supriZli kuklalarin ikincisi..
fotografini cekerken autofocus'ta unutmusum makinayi, anca iki fotograf bulabildim onlar da iste anca idare eder durumdalar.. ama iste yapacak bisey yok artik..

this little one's real name was "old birthday elf who's pretending to be a fairy" but i wasn't able to fit that in the title. she's the second surprise gift i was talking about earlier.
i forgot to change to focus to manuel while shooting. so these two were the best ones i could find..

tento mala něčí pravé jméno je "starý elf narozeniny, kdo je předstírat, že je víla", ale já nebyla schopen vybavit, že v názvu. Je to druhé překvapení dárek mluvila jsem o dříve.
Zapomněla jsem změnit, aby se zaměřily na manuel při střelbě. tak tyto dva byli nejlepší z nich jsem mohla najít ..

eller, ayaklar ve kafa moduritten, elbisesi de kece ve kagit rafyadan. kafasindaki ve belindeki seyleri de, gecenlerde bu keceleri filan aldigim "crap shop"ta buldugum, bir telin etrafina sarilmis sekilde satilan yapma cicek yapraklarindan yaptim.

her head, hands and feet are made of modurit. felt and paper raffia was used for her dress. and fake leaves were used for both her hairband and belt.

jí hlavu, ruce a nohy jsou vyrobeny z modurit. plsti a rafie papír byl použit pro její šaty. a falešnými lístky byly použity jak pro ni hairband a pás.
kac dilek yerine getirir bilemiyorum ama, gorunuse bakilirsa dilek gerceklestirme mantigi o.w. grant'inkinden cok da farkli degil..

i'm not sure how many wishes she'll grant but i have a feeling that her understanding of wishes wouldn't be very different from o.w. grant's..

Nejsem si jistý, kolik si přeje ona bude grant ale mám pocit, že jí porozumět přání by nemělo být velmi odlišné od o.w. grantu..

No comments: